| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina děložního čípku

23.2.2013 12:21:23 10.5Ela116

Konizace u Apolináře a změny na čípku

Hezký den,

moc prosím o sdělení zkušeností u zákroku konizace u APOLINÁŘE v Praze. Jde mi o to, zdali je nutné (jako v Motole) být v nemocnici 3 dny (den před zákrokem a den po), někde jsem četla, že je možné přijít ráno a odpo jít domů, ale opravdu si tím nejsem jistá:-(.

Už jsem sem psala dotaz ohledně změn na čípku:-(, můj gynekolog mi rok co rok říká to samé a též straší biopsií a konizací, ale cytologie vyšla vždy úplně ok, jen jednou ASCUS a po 3 týdnech opět v pořádku. Pro jistotu jsem šla do CGOPu v Praze nález nedopadl loni v létě nějak "strašně", neboť mě vyřadili z péče (cytolog a mop opět úplně ok) a řekli konrolu až za rok.
Nicméně v pátek jsem byla u svého gynekologa na kontrole a poslouchám opět ty samé komentáře.. Rozsáhlé změny na čípku /tečkování a mřížkování /?// a podle cytologie příp. biopsie a konizace. Pokud bude cyto OK, tak jen sledování. Tak jsem zvědavá, jak cytolog. dopadne nyní, neboť začali používat bioptickou laboratoř v ´Plzni, která je přesnější. Jsem z toho už ale unavená a vynervovaná:-(
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Konizace u Apolináře a změny na čípku 10.5Ela116 23.2.2013 12:21
*Re: Konizace u Apolináře a změny na čí... .ganesha. 23.2.2013 12:26
*Re: Konizace u Apolináře a změny na čí... kája+dva 23.2.2013 17:6
**Re: Konizace u Apolináře a změny na ... 10.5Ela116 24.2.2013 17:2
**Re: Konizace u Apolináře a změny na ... 10.5Ela116 24.2.2013 17:2
*Re: Konizace u Apolináře a změny na čí... klára 5.9.2015 8:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.