| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání a cvičení pro těhotné

Re: Cvičení v těhotenství

Milá Irčo - jmenovkyně,
dovol, abych se podělila se svými novými zkušenostmi ohledně plavání.Jsou to přesně 3 týdny, kdy jsem poprvé navštívila plavání pro těhotné v Baby Clubu Juklík v Praze 5 - Luka a mohu to všem vřele doporučit. Překvapilo mě milé prostředí, skvělý a profesionální přístup.Samozřejmě jsem musela překonat první "nezdary". Jelikož jsem neznala (pro ostatní již známe) cviky, a tak jsem se tam chvíli neohrabaně plácala. Hned mi natekla voda do uší, a to jsem už neslyšela vůbec nic. Díky bezvadnému přístupu dnes už zkušeně pochoduju ve vodě, dýchám jako pes, plavu s kroužkem jako rybka.... Hned jsem si předplatila ještě kombinovaný kurz(což je 30 min. cvičení a 30 min. plavání) a neodradila mě ani dálka, která mě dělí od mého domova.(Jsem z Prahy 4).
Přeji Ti tu správnou volbu a určitě to stojí za to !
Ahoj zdraví Tě Irena
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 22.2.2001 10:9
*Re: Cvičení v těhotenství Irena (28 let) prvé těhotenství - 24.týden 22.2.2001 17:14
**Re: Cvičení v těhotenství Jana, 23.týden 23.2.2001 10:51
***Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství - 8 týden 26.2.2001 15:56
**Re: Cvičení v těhotenství Irena, ,první těhotenst ví 26.2.2001 15:51
***Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 6.3.2001 15:32
****Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 9.3.2001 8:22

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.