| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

22.2.2001 11:03:19 Magda

Ještě jednou svatba

Taky bych potřebovala poradit ohledně svatby, hlavně co se týká peněz a postoje rodičů. Když jsme oznámili mojí rodině, že plánujeme svatbu, velice mě překvapila jejich reakce. Očekávala jsem, že budou mít aspoň trochu radost, ale přijali to dost vlažně. Myslela jsem si, že je bude aspoň trochu zajímat, jakou svatbu si představujeme, kolik lidí chceme pozvat, jestli jsme si už vybrali datum atd., ale jim to bylo úplně jedno. Taky jsem čekala, že je bude zajímat jestli na to máme a že nám nabídnou nějakou symbolickou finanční částku. Dost na tvrdo mi řekli at´od nich nic nečekám. To nemluvím o tom, že nedostanu žádnou výbavu, ani ručník ani utěrku, prostě nic. Máme nějaké peníze ušetřené, takže o ty peníze nebo výbavu v podstatě nejde, jde mi o ten jejich přístup. S přítelem jsem spolu už 3 roky, žijeme spolu, tak si myslím, že ta svatba pro ně není zas až takové překvapení. Jsem z toho celá zmatená, myslela jsem si, že budou mít radost. Já nevím jestli třeba nejsem jenom rozmazlená, nebo tak. Můj přítel se mě těd´několikrát ptal jestli mě to nemrzí a to mě štve taky. Řekl mi, že mu připadá divné, jak se moji rodiče chovají. Poradíte někdo co s tím?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ještě jednou svatba Magda 22.2.2001 11:3
*Re: Ještě jednou svatba Lenka 27 22.2.2001 14:38
**Re: Ještě jednou svatba Marcela 23.2.2001 7:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.