| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

29.11.2012 14:48:42 cvrček + 5

Re: Porodnice Kolín

Rodila jsem tam 01 a 04, spokojenost tak půl na půl. Doktoři, co mě rodily, tak o.k., sestry na novorozeneckém většinou taky. Ale - jak už to bývá, stačí jeden blb, aby pokazil celkový pohled. Za prvé jeden pablb doktor, co se přichomýtl k prvnímu porodu a "pomohl" mi vytlačit placentu - nebyla jsem jediná, která s ním měla špatnou zkušenost... A pak dvě sestry na novorozeneckém, ty taky stály za to... Je to velká nemocnice, je to znát.
Ale třeba novorozenecký JIP si nemůžu vynachválit, sestřičky byly super. Naopak jsem tam zase zažila situaci, že v den, kdy mi malou konečně (asi po 14-ti dnech) dali z JIPu na pokoj, vedle mě umístili jinou rodičku, která měla nějakou úžasnou chřipku... Naštěstí nás ještě večer přestěhovali na speciální pokoj, určený pro ty, co už jen čekají, až jim miminko ztloustne:-)
A plus je to, že tam jsou zařízení pro nedonošence a je to i ve stejné budově jako leží matka po porodu - ve 2011 se mi narodil nedonošený syn v místní menší porodnici (jsme už od Kolína na hony vzdáleni) a hned mi ho odvezli asi 80 km daleko...
Ale moje zkušenost s Kolínem už je letitá:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Porodnice Kolín Donell 29.11.2012 10:47
*Re: Porodnice Kolín VERI + V6/08 + bříško 29.11.2012 11:47
*Re: Porodnice Kolín cvrček + 5 29.11.2012 14:48
*Re: Porodnice Kolín linlin 29.11.2012 15:41
*Re: Porodnice Kolín Marta 25.12.2012 10:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.