| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

18.11.2012 22:14:11 shantule,Terka 12/07+Péťa10/11

Re: vy jedete :)

ahoj holky.
Tak katalogy a netové stránky teď prohlížím já. Babičky mě zaúkolovaly, abych jim vymyslela dárky, že mi pak dají peníze a já to nakoupím za ně. No což jsem v pasti. No takže seznam, kterým jsem jim měla dát jsem někde zašantročila a stejně co jsem vymyslela mi přišli jako blbosti~d~ K narozeninám tedy kupujeme Pinkie Pie a zvažovala jsem, že jedné babičce bych dala princeznu kadance a druhé nějakou barbínu ~d~
Tak jsem konečně zahnala Terku do postele. Ona je jak bumerank.Zaženeš jí do postele a po chvilce klidu je zas venku a trajdá po bytě. To jsem si myslela jak večer nebudu mít klid. Svařila jsem si víno a vypila 2 skleničky během nahánění do postele. teď už jen doufám, že víno pomůže a spustí ms.Sice mešká jen od včerejška a počítám až 35 den. Teď jsem 29.Věřím v rozhození~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
vy jedete :) Rybka24 18.11.2012 8:45
*Re: vy jedete :) shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 18.11.2012 22:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.