| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

20.2.2001 11:02:08 Dáša, 28 let, svob.

Nerozumím svému příteli

Ráda pročítám Vaše stránky a nikdy by mě nenapadlo, že se budu muset na Vás obrátit o radu.

S přítelem (je o 10 let starší než já) se známe přes půl roku. Náš vztah byl velice pěkný. Přítel byl na mě velice hodný, byl vždy velmi spolehlivý, citlivý. Nejpozornější a nejcitlivější byl, když jsem mu před třemi měsíci oznámila, že jsem asi těhotná (pozitivní těh. test). Podotýkám, že šlo o těhotenství neplánované. Byť ho to zaskočilo (mě taky), choval se úplně fantasticky. Těhotenství se nakonec nepotvrdilo, ale na našem vzhahu se nic nezměnilo. První problém nastal, když mi o Vánocích řekl, že se nechce milovat, protože ze sexu nemá dobrý pocit (všimla jsem si toho už předtím, kdy jsem každé milování víceméně vyprovokovala já, upozorňuji, že to bylo už i před domnělým těhotenstvím). Řekla jsem mu, že mi to nevadí a že budeme dělat jen to, co je nám oběma příjemné. Po Novém roce jsme se začali vídat čím dál tím méně. I nadále mě ráno a minimálně 2x týdně odpoledne vozil do práce, ale jinak jsme spolu téměř nebyli. Chápala jsem to, že je pracovně dost vytížený (často vč. sobot), navíc opravuje rodinný dům. V pátek před 14 dny jsem se ho zeptala, zda pátek strávíme spolu. Reagoval podrážděně, že jde do práce (den předtím říkal opak, navíc jsme často bývali spolu, i když šel do práce). Nakonec mi zavolal, že v sobotu jde do práce a musí se vyspat. Minulý pátek se můj dotaz opět opakoval. Zareagoval mnohem podrážděněji. Nakonec nejen že nepřišel, ale taky nezavolal, vypnul mobil i pevnou linku. Když jsem ho večer navštívila u něho doma, tak nemluvil a na můj dotaz řekl, že zapomněl volat a byl tak utahanej, že usnul. Chtěla jsem si všechno ujasnit,ale evidentně nechtěl diskutovat. Jeho odpovědi byly ano, ne. Závěr byl takový, že mu stačí, když jsme spolu denně 10 minut, ale na hory spolu můžeme jet. Jediná pozitivní odpověď snad byla, že není spokojen sám ze sebou, jak se ke mně chová.
Celý víkend se neozval, v pondělí nepřijel. Zavolala jsem mu do práce,jako by se nic nestalo. Mluvili jsme spolu v mezích dané situace. Sám mi navrhl, že se pro mě v práci zastaví. Odpoledně mě odvezl domů. Rozhovor byl opět v mezích dané situace. Dneska ráno pro mě zase nepřijel, nezavolal.

Velice se tím trápím, protože nevím, co se děje. Myslíte, že jeho chování souvisí se sexem, nebo se ve svém věku nechce vázat (při domnělém těhotenství tak nereagoval), nebo je ve vleku maminky (když se cca před 12 lety rozvedl, musel jí slíbit, že si žádnou ženskou domů nepřivede!!), která se o mě mohla dozvědět, i když od nás bydlí cca 35 km. Prosím, poradíte mi co mám dělat? Chápete jeho chování?

Čekám na Vaše odpovědi, všem Vám moc děkuji a přeji Vám co nejméně problémů. Dáša
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Nerozumím svému příteli Dáša, 28 let, svob. 20.2.2001 11:2
*Re: Nerozumím svému příteli sally, 31, vdaná, bezdětná 21.2.2001 3:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.