| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

20.2.2001 8:48:54 Kamila

Re: Můj přítel je náladový

Ahoj Mileno,
umím si představit, co prožíváš, zažila jsem slaboučký odvar něčeho podobného.
Chyba není v Tobě, to jsi už pochopila.Dle mého názoru se takto chovají trochu nezralí chlapi, kteří si partnerku zaměňují s maminkou a snaží se něco "vytrucovat". Doporučuji jasně dát najevo, že tudy cesta nevede. ("Vidím, že jsi ve špatné náladě, asi si potřebuješ odpočinout. Jídlo máš v lednici, já jdu na výlet, ke kamarádce, do kina, zacvičit si.....")
Hlavně se nemotej smutná kolem něho, tím děláš přesně to, čím, tento vzor chování podporuješ. Pokud se nedokážeš vesele realizovat v jeho přítomnosti smíchem nad knihou, soustředěným šitím či studiem - a to si myslím, že je nad lidské síly, chodí-li kolem Vás bezdůvodně naštvaný bubák - zmiz někam, kde se rozptýlíš.
Ráda můžeš svého přítele mít pořád, pokud máš v sobě dost vyvinutý pečovatelský instinkt. Jen pozor, až budete mít dítě, takový partner může velmi špatně snášet dělení partnerčiny pozornosti mezi sebe a svého potomka.
Přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Můj přítel je náladový Milena, 26 let, svobodná, bezdětná 20.2.2001 7:3
*Re: Můj přítel je náladový Kamila 20.2.2001 8:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.