| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti rozvedených rodičů

19.2.2001 9:09:44 Věra, 1 syn

Re: problémový otec-kontakt ano či ne?

Hanko,jsem ráda,žes mě pochopila. Já mám problém s tím, že můj syn (7 let) vůbec nechce jezdit k otci. Vždycky musím syna moc přemlouvat, aby jel. Dokonce měl syn období, že utíkal do jiné místnosti, nebo se chtěl zamknout v koupelně. Přitom já opravdu syna proti jeho otci nijak nenavádím ani o něm špatně nemluvím. Naopak syn mi sám říká, že k otci nechce jet, nemá ho rád atd. Vysvětluji mu, že je to jeho otec, který ho má svým způsobem rád. Bohužel 7leté dítě asi pozná, že otec nemá zájem. Upřímně řečeno,ani se synovi nedivím, většinou se syn na návštěvě nudí, otec je o sobotách a nedělích v práci a babička s dědou mají raději svůj klid. Alespoň občas s ním prarodiče zajedou někam na návštěvu nebo výlet.A tak pobyt u otce tráví syn většinou u televize nebo počítače. Moc mě to trápí a nevím si s tím rady. Ale asi se nedá nic dělat. Ptala jsem se na odboru péče o dítě. Soud rozhodl a já nemám chuť na nějaké soudní pře. Ptala jsem se také psycholožky, která po rozhovoru se synem řekla, že bohužel opravdu syn nemá s otcem pěkný vztah. S bývalým manželem bych se chtěla nějak domluvit, ale normálním způsobem není dohoda možná.Už jsem to zkoušela mockrát.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
problémový otec-kontakt ano či ne? petra 13.2.2001 10:52
*Re: problémový otec-kontakt ano či ne? Věra, 1syn 14.2.2001 9:17
**Re: problémový otec-kontakt ano či n... Hanka 14.2.2001 11:34
***Re: problémový otec-kontakt ano či... Věra, 1 syn 14.2.2001 12:1
****Re: problémový otec-kontakt ano ... Hanka 18.2.2001 0:18
*****Re: problémový otec-kontakt an... Věra, 1 syn 19.2.2001 9:9
*Otec narkoman? Pěkně děkuju! Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 14.2.2001 12:40
**Re: Otec narkoman? Pěkně děkuju! petra 14.2.2001 19:24
**Re: Otec narkoman? Pěkně děkuju! Stáňa(40)+Ondra(7) 15.2.2001 12:53
*Re: problémový otec-kontakt ano či ne? Monika 14.2.2001 23:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.