| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2012

16.7.2012 10:57:38 Katka a tři cácorky :-)

listopadky

ahojky,
tak se také k vám přidávám :-) máme termín 23.11. - to je i datum narození tatínka našeho plaváčka a já mám dva dny poté :-) takže jsem zvědavá jak se jí bude chtít na svět. Jinak jak už jsem naznačila čekáme holčičku, máme už dvě takže trošku přebuchtováno :-D (jedna moje a jedna přítele) ale mooooc se těšíme. Těhotenství je úplně jiný a také bych řekla že malá se tak nehýbe jako moje první tak doufám že je vše v pořádku, zatím nám to vždy potvrdili. Tak třeba bude jen spavá (což doufám :-)) pořád mám nějaké děsy jestli je vše v pořádku a vše více prožívám ale je to asi tím, že dceři je už šest let a já jsem starší než když jsem čekala ji.
Jinak přeji všem hezké těhulkování :-)

Katka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
listopadky Katka a tři cácorky :-) 16.7.2012 10:57

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.