| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2004

30.12.2011 17:40:11 Netka Niky05/04+Dany11/09)

Ahojky květňulky!

Tak jsem vám přišla také popřát vše dobré do roku 2012, hlavně zdraví a to štěstí si vás už najde samo. No a hodné dětičky snad máme všechny, takže to ani přát nemusím ~t~

Adél, děkuji za pochvalu Danýsky. Ona je to pěkná okatá potvora. Už jí byli dva roky a s bráchou si v ničem nezadá. Stejně jako u vás jsou to sourozenci noc a den. Niky je takový tulínek od malinka, Danýska je svá. S Nikem se vždycky dalo diskutovat, Dany je sice pohodářka , ale paličatá až na půdu. Jak říká můj M, celá maminka. Začala chodit do školičky a je tam spokojená. Obě moje děti potřebují kolektiv. Niky šel taky do školičky ve 2,5 a Dany ještě před 2 rokem. Od prázdin je Dany totálně bez plínek a ač je to neskutečné, bez nehod. Ona je prostě svá.
Nik je ve druhé třídě, moc ho baví matika. A to až tak, že při jízdě v autě už násobí z hlavy. Za to čtení ho neba. Už přečetl několik knížek, ale nečte plyně a musíme ho do každodenního čtení nutit. Jinak je ve škole v pohodě, školu měl a má rád. CHodí na rybářský kroužek, na hasiče, florbal a sokola. Ve druhé třídě daleko více fláká přípravu než v první. TO si dával více záležet, hihi
M u skoro rok pracuje, dezertoval z mateřské, a tak je to u nás doma mazec. Naštěstí má dlouhý krátký týden a já se mu můžu přizpůsobit s mojí prací.
Jinak jsou děti zdravé a to je hlavní. Musím to zaklepat, Dany ještě nebyla pořádně nemocná. Jen trochu rýma. Niky si už stěžuje, že jsou některé děti stále nemocné a on že musí pořád chodit do školy, hihi Nikýs si nemoce kompenzuje návštěvami chirurgie.... ulomený druhý zub, říznutý prst na několik stehů a kontroly hybnosti šlach, zavřený palec do vrat a následné řezání na chíře , nechutné slejzání nehtu a následné dorůstání, pořízení lehkého otřesu mozku. A to vše při normálním pohybu okolo baráku, ve škole a podobně. Uklidňuji se, že si to vybírá a při lyžování, raftování, vodáckém táboře, ježdění na kole či letošní novince na ledových bruslích se mu nic neslane.

Mějte se krásně a užívejte si života a dětí!
Vše dobré a ještě lepší v roce 2012 přejí Spěšáci
~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Vzácná a krátká chvilka sourozenecké lás... Netka Niky05/04+Dany11/09) 30.8.2011 12:32
*kalendáře dětí Vendy,Maty5/04Jony5/07 21.11.2011 12:3
**Nazdárek :) Mammita 30.11.2011 9:19
***Ahojky květňulky! Netka Niky05/04+Dany11/09) 30.12.2011 17:40
****Re: Ahojky květňulky! Vendy,Maty5/04Jony5/07 5.3.2012 22:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.