| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

9.2.2000 0:50:49 Zdenka+Zdeninka(13měs)

"kakání a čůrání" - počkat ještě????

O kakání a čůrání se zde už psala hodně, i já jsem přispěla se svou troškou v minulém roce. Patřím k matkám které zastávají moderní názor, že před 15ti měsíci nemůže dítě z fyziologického hlediska tyto potřeby ovládat. Takže jsem měla naplánované, že tak nějak v dubnu koupím nočník a uvidíme. Jenže. Holčičce bylo 18.1 13 měsíců a začala říkat kaká což doprovází i patřičními jinými zvuky jako eee. A skutečně někdy je potom pokakaná. A já teď nevím skutečně to pozná? Čemu ještě říká kaká - když si "prdne" nebo když čůrá? Nebo prostě jen tak říká kaká? Mám koupit nočník a začít zkoušet, nebo počkat do dubna až bude venku hezky a když si řekne venku bude moci jít i venku. Když počkáme nebude to mít negativní vliv, pokud to teď už pozná. Co ale dělat když bychom začali teď a bude ctít venku? Momentálně je to můj "problém" se rozhodnout a nějak se zachovat. Zajímali by mne názory ostatních a také pokud by mi mohl odpovědt třeba nějaký odborník, který se tímto zabývá.Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
"kakání a čůrání" - počkat ještě???? Zdenka+Zdeninka(13měs) 9.2.2000 0:50
*Re: Stáňa, Ondra (6 let) 9.2.2000 14:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.