| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

8.2.2001 21:08:21 Dana, dvojčata

Re: Ahoj děvčata, budete mít taky další miminko kvůli 1600?

Ahoj, o tom, že novela ještě schválena nebyla, vím. Sice je to svým způsobem prima (kdo nám těch 1600 daruje?), ale opravdu mne pobavilo, že si nějaký - nejspíš chlap - může myslet, že se kvůli tomu narodí víc dětí.
Jitko - máš pravdu, jsem na tom stejně - pracuji doma a pořád jsem něčím omezovaná a bržděná a přestože o své děti pečuji opravdu celodenně a řádně (zákonný výraz - to znáš) mé výdělky jsou nesmyslně limitovány (to také znáš), takže nám to dost komplikuje život. Tohle je na tom to dobré. Otázka je, zda to projde definitivně. Mne spíš udivuje ta určitá zaslepenost v tom, že se někdo diví skutečnosti, že nechci mít pět dětí. Prostě je neuživíme a to myslím zcela vážně. Pamatuji si, že dřív se rodinné přídavky na tři děti rovnaly jednomu platu, to se radikálně změnilo a výsledek? Dneska neuživíme víc dětí, v budoucnu děti neuživí nás coby důchodce. Ale teď zase nevážně - fakt o tom neuvažuješ??? Kulíšky jsem pozdravovala.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahoj děvčata, budete mít taky další mimi... Dana, dvojčata 7.2.2001 22:2
*Re: Ahoj děvčata, budete mít taky dalš... Jitka (2 kluci) 8.2.2001 8:16
**Re: Ahoj děvčata, budete mít taky da... Radka 8.2.2001 9:53
***Re: Ahoj děvčata, budete mít taky ... Stáňa(40)+Ondra(7) 8.2.2001 10:45
**Re: Ahoj děvčata, budete mít taky da... Dana, dvojčata 8.2.2001 21:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.