| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

8.2.2001 14:19:00 Diana, 37. týden

Re: zkušenosti

Já jsem si ke svému porodu neratovickou nemocnici vybrala. Byla jsem se tam minulou sobotu podívat - velmi ochotně nám ukázali celé oddělení, pokoje i porodní sály. Prostředí i personál na mě působily velmi příjemně, tak nějak komorněji než ve velkých nemocnicích. Upozornili mě předem, že pokud by mělo miminko nějaké vážné, např. dýchací problémy, budou nás muset převézt do jiné nemocnice. Jinak klasické inkubátory na zahřátí tam mají, taky ty lampy na novorozeneckou žloutenku. Jelikož s komplikacemi nepočítám :o) jsem rozhodnuta rodit právě v Neratovicích.
Dva dny po mojí návštěvě jsem si tam šla lehnout (podezření na únik plodové vody + stahy). Byl to sice jen jednodenní pobyt (den a noc), ale můj dojem z prostředí, laskavého lidského přístupu a péče je jedinečný - nesrovnatelný s klasickou velkou nemocnicí. Navíc - jsou ochotni vyplnit moje přání a představy ohledně průběhu porodu (samozřejmě při fyziologickém průběhu).
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: zkušenosti Diana, 37. týden 8.2.2001 14:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.