| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

8.2.2001 11:07:50 Alena 23

Svatba na spadnutí

Ahoj všichni, přes rady starších a zkušených jsme se přeci jen nedali říct a s partnerem se rozhodli vstoupit do onoho "svazku manželského". Svatbu máme naplánovanou na 30.3.2001. Po té, co mě můj Radek požádal o ruku na konci října 2000 /byla to docela legrace/ jsme se rozhodli pomalu začít s přípravami na svatbu a hlavně jsme začali počítat, koho pozvat a koho ne /i to byla docela zábava/. Společným kompromisem jsme dospěli ke konečnému počtu 40 osob. Z toho je ovšem 5 osob kapela a jeden kameraman. Ale počítat se s nimi musí. Po té, co jsme zařídili místo hostiny, kapelu, obřad, koupily jsme prstýnky, zařídili oznámení, zamluvili v půjčovně šaty (samozřejmě ty nejkrásnější a nejlepší a nejlépe padnoucí), objednali koláče apod. jsem si začala uvědomovat, jak rychle se to vše blíží. Jsou to sice ještě necelé dva měsíce, ale máte-li někdo podobně před svatbou, určitě mi dáte zapravdu. Pomalu začínám přemýšlet nad tím, jak bude svatební den asi vypadat. Už se začínám i těšit, přestože jsem kolikát Radkovi říkala, že to snad zrušíme, necháme se oddat a rozešleme pouze ... byli oddáni..... Ale už jsme to jednou rozjeli, tak to doufám s úspěchem dokončíme. Začínám shánět jakékoli cenné informace, co je vhodné pro zabavení hostů po obědě, je-li vhodný zasedací pořádek, jak předejít různým nedorozumněním, třeba i mezi rodinami apod. Uvítám, pokud mi odepíše některá z Vás ať už se zkušeností o své již uskutečněné svatbě, nebo některá z Vás, která je ve stejné, nebo podobné situaci. Budu se moc těšit! Alena
P.S. po svatbě plánujeme miminko!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Svatba na spadnutí Alena 23 8.2.2001 11:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.