| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

8.2.2001 8:16:02 Jitka (2 kluci)

Re: Ahoj děvčata, budete mít taky další miminko kvůli 1600?

Ahoj Dano,
zvýšení porodného se mi jeví jako směšné (1600 Kč nic neznamená, za 8000 Kč se horko těžko pořídí slušná výbavička - bez kočárku). zajimavější mi přijde návrh zrušit omezený výdělek pro rodiče pobírající rodičovský příspěvek. Svoje výdělky si musím velmi pečlivě hlídat, tak, aby mi rodičák nesebrali. U mě je situace o to horší, že mám postižené dítě, rodičák budu pobírat do jeho sedmi let - zrušení tohoto omezení by mi přišlo velmi vhod, na běžné zaměstnání nemohu (také nechci) ani pomyslet, pracuji tedy doma, naštěstí to můj obor umožňuje (ekonomika, daně, mzdy, personalistika). A protože pobírám i částečně invalidní důchod na jiné sociální dávky nemám nárok (např. dávka při péči o osobu blízkou - mám příjem, tedy nic). Ale to jsem trochu odbočila, jen jsem chtěla říci, že toto tzv. přilepšení mě rozhodně nepodnítí k dalšímu dítěti.
Měj se hezky a pozdravuj ty své rošťáky Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahoj děvčata, budete mít taky další mimi... Dana, dvojčata 7.2.2001 22:2
*Re: Ahoj děvčata, budete mít taky dalš... Jitka (2 kluci) 8.2.2001 8:16
**Re: Ahoj děvčata, budete mít taky da... Radka 8.2.2001 9:53
***Re: Ahoj děvčata, budete mít taky ... Stáňa(40)+Ondra(7) 8.2.2001 10:45
**Re: Ahoj děvčata, budete mít taky da... Dana, dvojčata 8.2.2001 21:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.