| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

Re: Nekomunikuje se mnou.

marie,
mě když bylo patnáct, tak jsem se rodičům taky nesvěřovala... buď proto, že jsem věděla, že mi nemůžou pomoc (jak mi mohli pomoc, když jsem byla bláznivě zamilovaná do pepíčka a on o mě vůbec nestál) a nebo proto, že jsem měla pocit, že by omdleli, kdybych jim položila některou z otázek, co mě trápily (o sexu, o drogách). S některými věcmi se ti tvoje dcera asi nebude svěřovat nikdy (intimní záležitosti) ale asi by bylo dobrý zajistit, aby s nimi měla kam jít (moje kamarádka domluvila svojí čtrnáctileté dceři návštěvu u gynekologa - BEZ prohlídky, jen aby si s ní popovídal, s tím že mu řekla, že jí - matku - nemusí o ničem informovat, a ať s dcerou nadále jedná jako s plnoletou pacientkou - předpis antikoncepce atd.) a dceři řekla v kterém šuplíku jsou prezervativy pro ní a její kamarády/dky a že ona je bude doplňovat a nikdy se na nic nebude ptát.
Škoda že moji rodiče nic takového neudělali! Ale stejně mě to přešlo, od nějakých osmnácti už si dokážu s mámou sednou na kafe a pokecat si, začala jsem s rodičema jezdit (dobrovolně!!!) na víkendy a dovolené a funguje to báječně... pokud má dcera pocit, že se s ní jedná jako s DOSPĚLOU (což asi má, když komunikuje o ostatních věcech), tak bude všechno v pořádku.. jen je třeba přežít... (mimochodem, moc krásně tohle popsala Betty McDonaldová v Dusím se ve vlastní šťávě...)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Nekomunikuje se mnou. Marie; dcera 15 5.2.2001 19:42
*Re: Nekomunikuje se mnou. zuza 6.2.2001 16:39
**Re: Nekomunikuje se mnou. Jirka 16.3.2001 0:38
*Re: Nekomunikuje se mnou. sally, 31, vdaná, bezdětná 6.2.2001 19:51
*Re: Nekomunikuje se mnou. Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 8.2.2001 18:3
**Re: Nekomunikuje se mnou. Jitka 38 let, dvě děti 17.4.2001 14:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.