| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

6.2.2001 14:57:00 Jana, 21 let, 6. týden

Re: Krčská porodnice

Ahoj Kaco,
myslenky, ze to nezvladneme (s pritelem) mam obcas, ale to je asi normalni, starat se o miminko a vychovavat ho neni nic, co by se clovek mohl naucit predem. Vdana nejsem, ale brzo to prijde, chci si usetrit problemy s rozdilnym jmenem matky a ditete. A za druhe si pritele opravdu vzit chci, tak mi je celkem jedno, kdy to bude. Miminko je to chtene a s pritelem spolu rok zijeme, tak predpokladam, ze uz ho znam. S jinym partnerem bych do toho nesla, i kdyz jsem miminko chtela uz od 17ti. Ale vyplati se pockat, ja chci pro sve dite tatu na cely zivot, a manzela na cely zivot pro sebe, tak jsem peclive vybirala. Nastesti mame kde bydlet a to bych rekla, ze je hlavni duvod, proc se rodi deti starsim matkam a ne to, ze je vsichni touzi po kariere. Ja bych byt tebou nevahala, pokud znas sveho partnera a mate kde bydlet a pravidelny prijem financi. Ja niceho nelituji, co jsem chtela, to uz jsem stihla, tak snad nebudu mit pocit, ze jsem kvuli diteti o neco prisla, ja si myslim, ze miminko prislo v pravou chvili a hlavne vim, ze pritel to malicky miluje uz ted a to je pro me to nejdulezitejsi na svete. Jestli chces tak jeste napis na mail.
Jana, Praha
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Krčská porodnice Jana, 21 let, 6. týden 6.2.2001 9:26
*Re: Krčská porodnice Katka 20 6.2.2001 10:17
**Re: Krčská porodnice Jana, 21 let, 6. týden 6.2.2001 14:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.