| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Gastroezofageální reflux

26.9.2011 14:34:35 Veronika Línková

Re: Gastrotuss Baby sirup

Mému synovi (6měsíců) gastroezofageální reflux zjištěn ve 3 měsících - dávám mu také gastrotus prý je důležité aby se podal nejdříve 5 min po jídle a nejpozději 10 min po jídle dřív ani později to nemá cenu. asi měsíc jsem mu to dávala hned po nakojení tzn. dříve než po 5 min. ale blinkal stále, pak jsem se dozvěděla že 5-10 min je důležité a musím říci, že již neblinká jen bezprostředně po jídle když si říhne, malinko z něj vyteče, ale dříve blinkal i po hodině hodině a půl po kojení a teď už vůbec. Teď už jsem mu gastrotus přestala dávat úplně jelikož jsem ho neměla týden možnost koupit a opravdu se to po něm zlepšilo, možná je to taky tím že jsem mu začala dávat zeleninku a večer rýžovou kaši.Ale musím říci že nám pomohl :-))
Veronika
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Gastrotuss Baby sirup Aska 22.5.2011 18:36
*Re: Gastrotuss Baby sirup Veronika Línková 26.9.2011 14:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.