| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hygiena a dětská kosmetika

5.2.2001 13:19:11 Zuzana, syn 8 let

Trest za vysvědčení

Článek pana doktora se mi líbí a myslím,že je i výstižný.Můj syn chodí do 2.třídy.Zatím mu to ve škole jde moc dobře,avšak musím říct,že se spolu každý den učíme. Myslím si,že základ který mu dám já rodič v prvním stupni ZŠ bude pro něho velice důležitý i ve vyšším stupni studia.Neumím si představit,že by se můj syn měl učit a dělat úkoly sám.Prostě by si úkoly neudělal,protože hraní je pro něho pořád důležité.Taky celkem dobře nechápu maminku, která svému synovi na konci 1.ročníku řekla,že se musí víc snažit, protože měl 2 z češtiny. Jak se může 7 leté dítě víc snažit?Snažilo se snad málo?To je snad na nás na rodičích,nebo ne!?Vysvědčení z 1 a 2 ročníka je podle mě hlavně vyzitka nás rodičů.Poku se se synem učím pravidelně celý rok,vím co mu jak jde a jaké známky můžu čekat. Nemůže mě překvapit.Když vidím, že mému synovi něco nejde tak jak by mělo,věnujeme se tomu víc.Tresty za známky neuznávám, dítěti to nepomůže,jen ho víc vystresujeme.Když můj syn přinesl 3,nezlobila jsem se na něho.Řekla jsem mu"znovu si to zopakujeme a přístě dostaneš určitě 1".Když přinesl domů vysvědčení na kterém jsou jedničky,moc jsme ho pochválili,řekli jsme, že je moc šikovný.V koutku duše mě to potěšilo a řekla jsem si,že jako rodič jsem zatím nesklamala a snad dávám svému dítěti dobrý začátek do života,alespoň co se týče školy.Doufám,že nesklamu ani ve výchově.Až bude starší,nebudu mu moct se školou pomoct tak jako nyní,protože nároky na děti jsou pořád vyšší.Bude to muset zvládat sám.Snad mu to půjde dobře,i díky mé snaze pomoct mu co nejvíc teď v začátcích školy.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Trest za vysvědčení Zuzana, syn 8 let 5.2.2001 13:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.