| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

4.2.2001 22:42:41 Andy, 32 let, vdaná

Nechce se se mnou milovat

Ahoj lidičky,
docela ráda pročítám "Rodinnou" diskuzi, ale nepředpokládala bych, že i já budu mít někdy problém, se kterým si opravdu nebudu vědět rady.
Jsem půl roku vdaná, s manželem jsme před svatbou 1 rok chodili. Neměli jsme v té době žádné závažné problémy, ve všem jsme si rozumněli, měli jsme shodný pohled na svět, na náš společný život. Před zhruba 3 měsíci nám to ale přestalo klapat v sexu. Nejprve zcela nenápadně, občas jsem byla odmítnutá, když jsem se chtěla milovat. Říkala jsem si, že se nic neděje, každý má občas den, kdy se mu prostě nechce. Jenže tahleta odmítání začala být stále častější. Před tím jsme se milovali tak 3-4x týdně, teď v průměru tak 1x za 14 dnů. Pokoušela jsem se o různá zpestření , řekla jsem si, že budu trpělivá a počkám, že je to třeba nějaké přechodné období a že to přejde, ale nic nebylo to pravé. Snažila jsem se o tom s manželem několikrát i mluvit. Zpočátku to úplně odmítal, říkal, že si jen něco namlouvám, ale jelikož jsem se s tímto jeho vysvětlením nehodlala smířit, měli jsme asi před 14 dny docela vážnou debatu. Manžel mi přiznal, že už nemá vůbec žádnou potřebu sexu, a že to, že se občas milujeme je jen proto, že mi chce udělat radost. On prostě sex k životu nepotřebuje a já mám pocit, jako by v tom nacházel nějakou svou novou životní filozofii. Mé návrhy, ať navštívíme nějakého sexuologa striktně odmítá, říká, že s tím nepotřebuje nic dělat, že mu to tak vyhovuje. Pro mně je představa toho, že když se spolu milujeme, tak on se vlastně jaksi "přemáhá", úplně hrozná. Manžela z celého srdce miluji, ale teď opravdu nevím, co dělat. Děti prozatím nemáme a já po miminku hrozně toužím. Ještě před svatbou jsme se dohodli, že si dítě co nejdříve pořídíme. Od té doby manžel alespoň 3x změnil svůj názor. Prostě jednou ano, a pak zase že ne. Teď jsme zrovna ve "fázi", kdy dítě nechce. Nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost? Nějakou radu pro mně, jak se zachovat, co s tím? Vím, že tuhle situaci za mně nikdo nevyřeší, že to budu muset stejně já sama, ale třeba mi pomůže přečíst si něčí názor na celou situaci. Děkuji, přeji všem hezký den
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Nechce se se mnou milovat Andy, 32 let, vdaná 4.2.2001 22:42
*Re: Nechce se se mnou milovat Majka, 27 let 5.2.2001 12:23
**Re: Nechce se se mnou milovat Boris, zenaty 3 deti 5.2.2001 17:10
***Re: Nechce se se mnou milovat Andy, 32 let, vdaná 6.2.2001 11:15
****Re: Nechce se se mnou milovat Sylva (25) 9.2.2001 10:4
*****Re: Nechce se se mnou milovat Andy 11.2.2001 20:12
**Re: Nechce se se mnou milovat Andy, 32 let, vdaná 6.2.2001 11:9
*Re: Nechce se se mnou milovat Magda, 2 deti 5.2.2001 18:47
*Re: Nechce se se mnou milovat Marie, 1dítě 5.2.2001 21:22
*Re: Nechce se se mnou milovat Klára, 32 7.2.2001 8:12
**Re: Nechce se se mnou milovat Adéla, 30 8.2.2001 7:12
*Re: Nechce se se mnou milovat Helena 26 1 dítě 9.2.2001 22:23
*Re: Nechce se se mnou milovat Petra, 2 batolata 10.2.2001 17:42
*Re: Nechce se se mnou milovat KB 15.2.2001 13:5
*Re: Nechce se se mnou milovat Darja, 1 dcera 18.2.2001 18:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.