| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Otec u porodu

2.2.2001 15:08:06 Iva, 2 děti

Karoline

Mila Karolino, jestli Tvůj muz chce jít s Tebou, mas vlasne stesti. Muj muz byl se mnou teprve u porodu mladsiho ditete, u starsiho to jeste nebylo bezne. Sice oba porody probehly hladce (a rychle), ale takovou nudu jako ty 2 hodiny na sale po porodu jsem v zivote nezazila, hlavne proto, ze pred porodem se alespon obcas nekdo prisel podivat, ale pak uz ne. Nechali mne tam a konec. Pri druhem porodu se mnou muz byl takze to daleko rychleji uteklo, nemluve o tom, ze nám nechali díte, abychom ho mohli "obdivovat". Kdyz jsem tam byla sama, tak ho hned odnesli (nevim treba se to uz nikde nedela) a videla jsem ho az za nekolik hodin chvíli pri kojení. Ke mne na pokoj ho dali az druhy den. A nemyslim si, ze Tvuj muz bude cepovat sestry a doktory a i kdyby, nebude urcite jediny a lekatri i sesry by mu meli umet vsechno vysvetlit tak, aby se rozcilovat nemusel. Porod proste boli - to musi pochopit i muzsky.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Dotaz Karolína (21. týden) 31.1.2001 14:51
*Re: Karolíně Hana,23 +syn 3+10.týden 31.1.2001 21:37
**Re: Karolíně Míša, syn skoro 4 31.1.2001 22:14
*Karoline Iva, 2 děti 2.2.2001 15:8
*Pro Karolinu Jana, 10měs. Jakub 11.2.2001 4:26
**Pro Karolinu Jana, 10měs. Jakub 11.2.2001 5:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.