| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Úprava videa

6.8.2011 9:03:39 Minie1

Kamera a stříhání filmů

Máte kameru a stříháte výstupy z ní ve Widows Movie Makeru nebo Pinacle studio? Donedávna jsme si půjčovali starší typ kamery na malé disky od tchánů. Na záznam ta kamera šla, ale když jsem zkusila výstupy z ní sestříhat v některém z výše uvedených programů, zjistila jsem, že v tom je kardinální problém a programy nenačtou ten disk z kamery. Prostě to má nějaké prapodivné výstupy - tedy soubory, které v těch programech nejdou otevřít. Programy je jako výstup neznají.

Už jsem zkoušela i různé programy na převod na jiné formáty souboru - no nakonec se taky nezdařilo. Víceměně jsem to odpískala s tím, že záznamy budou kusé, nebudou sestříhané do pěkného filmu.

Chci se zeptat - kdybychom sháněli novou kameru pro sebe, nemáte z vlastní zkušenosti nějaký tip na kameru, nijak drahou - ze které si sami pomocí výše uvedených programů stříhate filmy? Nechci pak ještě dokupovat nějaký placený software, ale chci aby mi to stříhání záznamů bezproblémově z té kamery fungovalo, aspoň na základní úrovni - vystřihnout ze záznamu co potřebuji, poslepovat z různých výřezů z různých souborů výsledný větší film, dát mezi šoty předěly a podbarvit hudbou. To by mi stačilo.

ale nechci se napálit, proto se ptám, jestli někdo nemáte přímo určitý typ kamery a to stříhání si v těchto programech neděláte sami a hlavně BEZPROBLÉMOVĚ VÁM TO FUNGUJE


díky
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Kamera a stříhání filmů Minie1 6.8.2011 9:3
*Re: Máte kameru a stříháte výstupy z n... Albar 6.8.2011 10:45
*Re: Máte kameru a stříháte výstupy z n... Čekatel na smazání 6.8.2011 15:25
**Re: Máte kameru a stříháte výstupy z... Albar 6.8.2011 16:27
*Re: Mate kameru a strihate vystupy z n... Peter 6.8.2011 16:13
*Re: Máte kameru a stříháte výstupy z n... boží žena 6.8.2011 16:16
**Re: Máte kameru a stříháte výstupy z... boží žena 6.8.2011 16:16
**Re: Máte kameru a stříháte výstupy z... Albar 6.8.2011 16:29
*Re: Máte kameru a stříháte výstupy z n... Milena Sekaninová,adam a filip 7.8.2011 23:58

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.