| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

1.2.2001 8:30:55 Jitka (2 kluci)

VYMĚŘOVACÍ ZÁKLAD

Omlouvám se všem, kteří si mou větu o nezapočítávání mzdových náhrad do vym. základu vyložili jako Ty. (Občas se mi stává, že termíny, které považuji za samozřejmé, používám ve smyslu srozumitelném mě a ne ostatním.)Myslela jsem Tím náhrady, z nichž se NEODVÁDÍ SP, a tudíž logicky nejsou součástí vyměřovacího základu. A aby nedošlo k omylu, upřesním, náhrady - dorovnání mzdy, odměny, příplatky (pozor ne z titulu FKSP), nebo např. dovolená - jsou součástí vyměřovacího základu. Dávky nem. pojištění (nemoc, ošetřování člena rodiny, mateřská), příplatky a odměny poskytnuté z FKSP, mzdy do výše 400,- Kč měsíčně, a jiné - nejsou součástí vym. základu. U odstupného, pokud bude uváděné jako odstupné, nevím, jestli nebude rozpočítáno na dobu, za kterou se poskytuje. (Na zápočtovém listě by bylo napsáno, že bylo poskytnuto odstupné ve výši dvou (tří) platů.)
Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ktere bude rozhodne obdobi Eva Jungwirthová, 14 týden 31.1.2001 22:0
*Re: Ktere bude rozhodne obdobi Eva Jungwirthová, 14 týden 31.1.2001 22:6
*VYMĚŘOVACÍ ZÁKLAD Jitka (2 kluci) 1.2.2001 8:30
*Re: Ktere bude rozhodne obdobi Jitka (2 kluci) 1.2.2001 8:51

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.