| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Jak si vše vychutnat?

kamilo, taky jsem chtela miminko ve dvaceti, ale nikdy jsem se k tomu (zaplat panbuh) nerozhoupala. Mela jsem pocit, ze bych nemohla cestovat, pracovat, a kluci s kterejma jsem tenkrat chodila... prislo mi, ze ani oni by nebyli schopny se o rodinu postarat. Tedka miminko pomalu planujeme, vim, ze budu moct s malym zustat rok dva doma (utahneme to financne), vim, ze muj muz miminko chce, a hlavne jsem si jista, ze kdyz se ted patnact let nepodivam nikam do sveta, kdyz budu muset opustit do znacne miry svoje konicky, ze mi to nebude vadit... naopak - tesim se na to, ze budu si budu doma patlat kasicky a ze se rok nevyspim a .... protoze zabavy a radosti jsem si uzila dosytosti, muzu se jich ted vzdat a nebude co klast miminku za vinu
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Jak si vše vychutnat? Kamila 24.1.2001 13:27
*Re: Jak si vše vychutnat? Marcela 24.1.2001 16:27
*Re: Jak si vše vychutnat? Beata,26 r.,8.tyzden 29.1.2001 15:0
*Re: Jak si vše vychutnat? sally, 31, vdaná, bezdětná 1.2.2001 3:50
*Re: Jak si vše vychutnat? Anna 1.2.2001 17:31
*Re: Jak si vše vychutnat? Jitka (36) - bezdětná 5.2.2001 9:6
**Re: Jak si vše vychutnat? Iva (bezdetna) 5.2.2001 12:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.