| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

31.1.2001 21:35:41 Míša, syn skoro 4

Re: Tak se budu vdávat...

Ahoj Kristino,
ta Tvoje předchozí otázka naběhla, zatímco jsem psala svoji připomínku, takže to vypadá jako bychom zdvojovaly stejný dotaz.
V kapli sv. Máří Magdaleny jsem na jedné svatbě byla a moc se mi líbila. Byl to civilní obřad, ale působil tak nějak víc slavnostně a závazně, než na normálním úřadě, kde jdou svatby za sebou jak na běžícím pásu třeba v dvacetiminutových intervalech. Asi to dělá to prostředí.
Nevím, jak letos, ale vloni se v téhle kapli oddávalo vždycky jen jednou za měsíc (pokaždé v sobotu), určitě to bylo za příplatek, a to i pro místní (ti mají zdarma obřadní síň na radnici). Myslím, že to bylo asi 600,- Kč (plus, pokud není alespoň jeden z vás přímo z JH, ten klasický poplatek za svatbu mimo trvalé bydliště).
To je asi tak všechno, co vím. Hradec je každopádně pro svatbu dobrá volba, celé město je romantické až hrůza. Hezké plánování.
M.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Tak se budu vdávat... Kristina, 27 l. 31.1.2001 10:3
*Re: Tak se budu vdávat... Dáša,4kluci 31.1.2001 13:15
**Re: Tak se budu vdávat... Kristina, 27 l. 31.1.2001 14:6
**Re: Tak se budu vdávat... Míša, syn skoro 4 31.1.2001 14:10
***Re: Tak se budu vdávat... Kristina, 27 l. 31.1.2001 14:48
****Re: Tak se budu vdávat... Míša, syn skoro 4 31.1.2001 21:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.