| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

1.2.2000 21:52:49 Hanka, syn 8 měsíců

Re: Manžel chce jít na mateřskou dovolenou

Můj manžel je na mateřské od doby, kdy syna propustili z porodnice. Měla jsem před léty pochroumanou páteř, takže z mých zdravotních důvodů mateřskou převzal okamžitě. Doporučuju kontaktovat e-mailem Ministerstvo soc.věcí (tiskovy_servis@mpsv.cz), kde jsou docela ochotni a zodpoví vše - výše příspěvku, zda zaměstnavatel drží místo atd.
Jinak přestože jsem začala hned pracovat, syn byl 6 měsíců pouze na mateřském mléku (přes den odstříkané mléko, v noci kojený, takže i tohle jde - ale to už máš asi za sebou.)
Manžel i syn vypadají po 8 měsících spokojeně. Jediné co vyčítám, je něco jako nedostatek prevence. Tzn. jídlo začne dělat, až malý řve hlady. Přebaluje, až když plena váží víc než dítě. V zasadě mám pocit, že chlap bere všechno s nadhledem...
V noci k malému vstává on, protože já musím být do práce vyspaná (zní to jako výmluva, kterou slýchají mé kamarádky od svých manželů, že?
A ještě to chce, aby se chlap obrnil, protože vzbuzuje, do jisté míry, pohoršení ostatních mužských.
Ale až jich bude....
H
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Manžel chce jít na mateřskou dovolenou Maminka, kterou baví práce 22.1.2000 21:32
*Re: Manžel chce jít na mateřskou dovol... Hanka, syn 8 měsíců 1.2.2000 21:52
**Re: Manžel chce jít na mateřskou dov... Barbora, syn 10 měsíců 7.2.2000 0:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.