| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Neprůchodnost slzných kanálků

28.1.2001 20:42:32 Lidka, 2děti 12 a 15let

Re: Neprůchodné slzné kanálky

měla jsem se synem úplně stejný problém už v porodnici.dětská ani obvodní oční lékařka mi nepomohly. spíš naopak. miminko, které skoro celý den spí,jsem musela trápit kapkami a mastičkami.po 3 měsících jsme jezdily další 3měsíce na proplach (tenkrát autobusem každý týden a v zimě)zbytečně! to mě došla trpělivost a protože před 1989 se nemohlo měnit lékaře sehala jsem si adresu na doktora Kuběnu ze zlínské nemocnice (kapacita, operoval i prezidenta) navštívili jsme ho doma příjemný starý pán nás pozval do nemocnice zrovna na následující den se slovy že to trvá chvilku a dělají to u narozených dětí. omlovám se ,ale už jsem zapoměla jak se ten zákrok jmenoval. já jsem čekala na chodbě, ale manžel pomáhal sestře malého držet. říkal, že mu něčím píchnul do koutku v oku směrem do nosíku a odtud okamžitě vytekl hnis a trošku krve. trvalo to opravdu vteřinku . jenom s druhým okem jsme musely jet ještě jednou, ale kluk byl opravdu zdravý , žádné kapky ani mastičky.do zprávy pro dětskou doktorku napsal velké srůsty. nevím odkud jste, ale ve zlíně pracuje tým opravdových odborníků pořád. u dětské jsem si tenkát vyzvedla kartu a odešla. přeji vám krásné zdravé oči vašich dětí co nejdřív. ahojte Lidka.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Neprůchodné slzné kanálky Petra a Pepa (2 děti) 25.1.2001 21:27
*Re: Neprůchodné slzné kanálky Šárka, Terezka 13 měsíců 28.1.2001 13:11
*Re: Neprůchodné slzné kanálky Lidka, 2děti 12 a 15let 28.1.2001 20:42
*Re: Neprůchodné slzné kanálky Mirek, Filípek 10 měsíců 29.1.2001 16:26
**Re: Neprůchodné slzné kanálky Petra a Pepa (2 děti) 2.2.2001 21:50
***Re: Neprůchodné slzné kanálky Šárka, Terezka 13 měs. 3.2.2001 20:22
***Re: Neprůchodné slzné kanálky Katka s 7měs. dcerou 8.3.2005 9:1
****Re: Neprůchodné slzné kanálky Líza 8.3.2005 9:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.