| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Průjem

27.1.2001 22:20:27 Daniela, 2 dcerky (3 a 1,5)

Re: Prujem

Ivo, podobné problémy jsem měla s oběma dětmi. Průjmy i hlen ve stolici dobře znám. Dodnes si nejsem stoprocentně jistá, co to způsobovalo, ale na 90% si myslím, že u nás to byl pomeranč - dávala jsem jim ho nakrájený na malé kousky a připadalo mi, že ho vůbec nestrávily a nějak jim podráždil trávicí systém, výsledkem čehož pak byly hleny. Když se to stalo párkrát, už jsem jim ho nedávala a přestalo to (teď už ho obě bez problémů zase jí) - ale třeba to bylo z jiného důvodu a ten pomeranč byl jen shoda okolností. Vždy jsem to řešila přírodní cestou - dietou s vyloučením mléčných výrobků, ovoce, atd. Také se na průjem doporučuje odvar z ovesných vloček (ve zjednodušené podobě neslazená instantní ovesná kaše umíchaná ve vodě místo v mléce), ale nevím, jestli v 8 měsících již dáváš dcerce výrobky obsahující lepek. S Endiaronem a jinými léky zkušenosti nemám, u nás trval průjem vždycky jen pár dnů.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Prujem Iva 25.1.2001 10:9
*Re: Prujem Alena 25.1.2001 11:33
*Re: Prujem Daniela, 2 dcerky (3 a 1,5) 27.1.2001 22:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.