| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

26.1.2001 13:55:34 Magda, 2 deti

Re: Diane a Markete

Ahoj,
dite u sebe nepretrzite muzete mit u sebe v Krci.
To, co vytyka Sylva krcskym porodnikum, je jiste pravda. Sama si myslim, ze maji jeste dost co dohanet. Nicmene v porovnani s temi v Zemske v r. 1995 je to nebe a dudy.
Sylva navic mluvi temer vyhradne o vecech, s nimiz byla nespokojena, o urovni pece na sestinedeli se temer nezminuje, stejne jako o podpore kojeni. To, ze ji sestra bez varovani sahla na prso, je sice politovanihodne, ale ja jsem s prvnim diteme zazila sestry, ktere misto pomoci a podpory vykladaly nedelkam, ze sve dite pravdepodobne neuzivi... .
Je pochopitelne, ze clovek se zameri predevsim na veci, ktere mu vadily a to, co je v poradku bere jako automaticke. Smutnou skutecnosti je, ze v nasich porodnicich tomu tak neni a jeste dlouho nebude. Sva prava si musime vybojovat samy a je naivni ocekavat, ze to nekdo udela za nas, nota bene, ze to bude zdravotnicky personal.
Moje (a nejen moje) zkusenost je, ze krcske sestinedeli je, co do podpory kojeni a pristupu k novorozencum a nedelkam, v Praze naprosta spicka. Reklamu nemaji, protoze misto aby psaly clanky do Betynky, venuji se tem, kvuli nimz tam jsou. Porodnici se i se vsemi vyhradami vejdou do lepsiho prumeru, ale musite byt stale ve strehu. Bohuzel.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Čte to i pan primář? Diana, 36. týden 26.1.2001 13:28
*Re: Čte to i pan primář? Soňa, jedna dcera, další mimi na cestě 26.1.2001 13:55
**Re: Čte to i pan primář? Linda 26.1.2001 18:18
**Re: Čte to i pan primář? Dana, dvojčata - kluci 26.1.2001 22:1
*Re: Diane a Markete Magda, 2 deti 26.1.2001 13:55
*Re: Čte to i pan primář? Dana, dvojčata - kluci 26.1.2001 22:7
*Re: Čte to i pan primář? Dana, dvojčata - kluci 26.1.2001 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.