| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

26.1.2001 1:03:21 Sylvie

Re: Porod v Krči

Ahoj Markéto,
snažila jsem se příspěvek napsat co nejstručněji a asi se mi nepodařilo nevyjádřit dost srozumitelně. Takže to zkusím ještě jednou.
Lékařka mi chtěla dát kapačku, já si vyhádala, že ji nedostanu. Vlastní košili jsem si mohla vzít poté, co jsem asistentce řekla, jaký k tomu mám důvod (žádný, ale dokud to ode mne neslyšela, nebyla spokojená). Chtěla jsem, aby byl manžel se mnou i na monitoru, nesměl (asistentka mi řekla, že teoreticky by mohl, ale ona že nemá čas). Klyzma ani holení jsem podstoupit nemusela, ale musela jsem říct, že nechci, jinak ho dělaj automaticky. Poté, co mi lékař píchnul vodu, jsem musela ležet, i když mi to bylo velmi nepříjemné a radši bych klečela. Dolsin jsem dvakrát odmítla, tak začali lékaři manželovi vykládat, že "každá tu má něco, jenom vaše paní ne..." -- nakonec se do mě pustil i on a já už neměla sílu se se všema odhadovat, tak jsem jim ho odkejvala a teprve poté mi ho píchli. Oxitocin mi daly po vyloučení placenty, protože ho "dostává tady každá". Děťátko jsem chtěla hned ne břicho, to nedělají, nicméně když jsem se po něm natáhla, tak asistentka Verunku podržela tak, že jsem se s ní mohla trochu poňuchňat a přivítat ji. Pak mi ji přinesli ošetřenou. Když ji asi za hodinu dětská sestra odnesla na oddělení, tak jsem se chtěla jít vysprchovat, ale to jsem nesměla. Na oddělení jsem chtěla mít Verunku hned u sebe, ale sestry se mne snažily přesvědčit, že jsem moc unavená a že přes noc zůstane u nich. Unavená jsem se necítila a Verunku mi nakonec nechaly.
Doufám, že teď už jsem se vyjádřila srozumitelněji. Jo, a rodila jsem před dvěmi měsíci.
Ahoj Sylvie
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Re: Porod v Krči Markéta, 25 22.1.2001 16:13
*Re: Porod v Krči Sylvie 26.1.2001 1:3
**Re: Porod v Krči Markéta, 25 bez miminka 26.1.2001 9:58
**Re: Porod v Krči Magda, 2 deti 28.1.2001 9:59
***Re: Porod v Krči Jana, dva synové ( 11,2 ) 28.1.2001 11:47
****Re: Porod v Krči Magda, 2 deti 28.1.2001 13:14
*****Re: Porod v Krči Eva, 39. týden 28.1.2001 18:39
******Re: Porod v Krči Magda, 2 deti 28.1.2001 22:9
***Re: Porod v Krči Sylvie 1.2.2001 19:11
****Re: Porod v Krči Magda, 2 deti 2.2.2001 13:9
**Re: Porod v Krči Jana, 27. týden 13.6.2001 14:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.