| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Průjem

25.1.2001 10:09:17 Iva

Prujem

Chtela bych se zeptat, jestli náhodou nemáte zkušennosti s častou stolicí svých dětí. Moje dcera (8 měsíců) je kojená + od šesti měsíců má příkrm. Již 14 dnů má stolici asi 5x denně. Někdy normálního vzhledu, někdy s hleny. Zpočátku klasického zápachu nyní s kvasným zápachem. Bakteriologický výtěr byl negativní. Užívala Hylak, ale vůbec nezabíral. Zpočátku jsem si myslela, že má průjem, protože jí lezou zoubky (nemá zatím žádný zub), ale tento stav trvá již 14 dnů a zub se zatím neukázal. Jinak je bez teploty, má normální náladu, ale již 14 dnů nepřibrala ani deko. Lékařka jí dnes předepsala Endiaron, ale vím, že tento lék má hodně vedlejších účinků, tak mám docela strach jí ho podávat.
Děkuji za Vaše rady Iva.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Prujem Iva 25.1.2001 10:9
*Re: Prujem Alena 25.1.2001 11:33
*Re: Prujem Daniela, 2 dcerky (3 a 1,5) 27.1.2001 22:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.