| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

25.1.2001 6:33:18 Jana*

Re: Bojím se o toho človíčka

Úvodem vám všem děkuji za odpovědi, tolik jsem jich opravdu nečekala, už vzhledem k tomu, že když jsem listovala různě do historie, našla jsem i tam několik podobných příspěvků.

Milá Marcelo, děkuji za dva dokonalé příklady a spoustu informací. Jen by mě ještě zajímalo, jestli jsi těch testů (v obou případech) vyzkoušela víc. Dnes ráno jsme dělali další a tu čárečku mám sotva na hranici viditelnosti. Kdybych neviděla ty jasně pozitivní 2 testy předtím, tak si budu myslet, že si ji tam jen představuji (vsugerovávám). Vím, že bude nejlépe vyřešit to s lékařkou, také to udělám, ale dnes ji seženu až pozdě odpoledne, tak se ještě jen tak vyptávám na vše, co mě v této souvislosti napadá. Také se určitě domluvíme na ultrazvuku, ale asi ještě nebude mít co vidět (7. den zpoždění, asi 22. den děťátka). Vzhledem k tomu, že mi to špinění nepřestalo (včera jen asi na tu hodinu, co jsem psala svůj příspěvek), nebudu svou návštěvu u lékařky odkládat, ať už víme nějaký výsledek.

Petro, také děkuji a držím palce, aby se vaše těhotenství, porod a miminko rovnaly jen samým dobrým zprávám a prožitkům.

Markéto. Kdy jsi šla na první ultrazvuk ? Že jsi v 6.týdnu, to počítáš od početí nebo od 1. dne poslední menstruace ?

Jani, jak to nakonec dopadlo s tvými několika testy ? Dělala jsi další ? Já jsem dělala Clear Blue (1. a 3. den pozitivní) a Phoenix - nevím jak se píše, za 36,-Kč (5. den pozitivní, 7. den skoro neviditelná čárečka). Vzpomínám si na příspěvky tuším Katky a Rendy, jaké měly trampoty s testy těhotenstvím - netěhotenstvím.

Tak mě napadlo, Rendo, jak jsi na tom teď ty ? Přehlédla jsem další příspěvek ? Musím říct, že já nemám naprosto žádné jiné popsané těhotenské příznaky, jako jsi například měla ty. A nebo je nevidím a necítím. Tak třeba budu také jen důkazem, že i těhotenské testy se mohou mýlit, ač tvrdí, že když by tam ten hormon nebyl, tak tam nemůže být ani ta čárečka.

Dani, i tobě moc děkuji za příspěvek. Možná že kdybych si nedělala ty předchozí testy a nevěděla, že byly pozitivní, tak to bylo lehčí, protože bych si teď myslela, že mám zpožděnou a zatím velmi slabou MS, jako jsi o tom psala ty.

Přeji hezký den všem !
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Bojím se o toho človíčka Jana* 24.1.2001 10:40
*Re: Bojím se o toho človíčka Jana 24.1.2001 10:48
**Re: Bojím se o toho človíčka Jana* 24.1.2001 11:6
*Re: Bojím se o toho človíčka Markéta 24.1.2001 12:40
*Re: Bojím se o toho človíčka Petra, 32 let 18.týden 24.1.2001 12:58
*Re: Bojím se o toho človíčka Marcela, Viki-11m 24.1.2001 14:40
*Re: Bojím se o toho človíčka Dana, dvojčata 24.1.2001 21:47
*Re: Bojím se o toho človíčka Jana* 25.1.2001 6:33
**Re: Bojím se o toho človíčka Marcela, Viki -11m 25.1.2001 7:41
**Re: Bojím se o toho človíčka Markéta 25.1.2001 9:1
*Re: Bojím se o toho človíčka Jana* 29.1.2001 8:33
**Re: Bojím se o toho človíčka Marcela, Viki-11m 29.1.2001 8:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.