| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

23.1.2001 17:18:16 zoro

Nestaci mi mladsi pro Ivu

mila Ivo,
nemyslim si,ze citi nejistotu z naseho vztahu.Spis ji nebavi byt tady.Vymlouva se na unavu,ale potom lezi a cte.Zkousim to proste tolerovat,treba je opravdu unavena.
Ona samozrejme tak tolerantni neni.Dokaze me tak odpalkovat(slovne),ze je mi z toho tezko a citim se jako zpraskanej pes.Ji proste vadi,kdyz se ji jen dotknu.
Jo hladit na zadech by vydrzela hodiny,ale beda jak sjedu niz.
Uz toho mam vazne nekdy dost,ale pak prijde patek nebo sobota(to ona rano nevstava do prace),takze dostanu aspon to jedno ubohy cislo za tyden a zase zacnu doufat,ze se to spravi.Jenze je to zase to stejny.Uz se ani nerozciluju, uz je mi to jen lito.Vim,ze by se to dalo resit tak,ze bych si nasel nekoho jen na sex,ale nevera mi rozbila prvni manzelstvi a uz to nechci opakovat.Jenze co s tim delat uz nevim.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
nestaci mi miladsi partnerka zoro 31 5.1.2001 14:12
*Re: nestaci mi miladsi partnerka Iva, 26 5.1.2001 20:6
**Re: nestaci mi miladsi partnerka Zoro 10.1.2001 6:3
***Pro Zora Iva, 26 13.1.2001 9:2
****Re: Pro Zora zoro 23.1.2001 17:14
*****Re: Pro Zora Lenka 23 let 7.2.2001 13:54
****Nestaci mi mladsi pro Ivu zoro 23.1.2001 17:18
*****Re: Nestaci mi mladsi pro Zo... kateřina 2.2.2001 23:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.