| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Akvárium

5.3.2011 16:06:29 *Owls*

Závojnatky

Máme doma závojnatky. Pořád se třou a pak pojídají jikry... Tak jsem si minulý týden řekla, že se pokusím malé rybičky odchovat, aby dcera viděla, jak to vlastně funguje. Vyndala jsem tedy z akvária rostlinu s jikrami a z těch se vyklubal potěr, kterému je dneska přesně týden. Pořád vypadá jak larvy komára. Máte někdo zkušenosti, jak dlouho trvá, než to povyroste do nějaké normální velikosti? Když si tak vzpomínám na paví očka, tak mám dojem, že ta rostla přímo před očima. Naše závojnatky neé~7~ Že jsem se na to nevykašlala!!! Jakmile je to živé, neumím se toho zbavit. Zatím jich je 36ks!!!! A ještě k tomu jsem navíc získala závislost na pozorování těch rybích batolat. Někde jsem četla, že v tomto období jejich řady ještě prořídnou.... No jestli to tak je, tak si to budu snad brát osobně~n~ Starám se o ně jak o vlastní! Dcera je chce už pojmenovávat (komáří larvy)~t~~t~~t~ Nějaké změny pozoruju. U některých je už v těle vidět něco jako orgány. Předtím to byla jen průhledná larva.

Má někdo s odchovem závojnatek zkušenost? Díky, díky, díky~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Téma: Závojnatky *Owls* 5.3.2011 16:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.