| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

18.1.2001 21:55:51 Anna Krskova

Re: CAP v prosinci 2000

Mila Jitko,
nevim, co vis o aktivnich porodech ? Ja jsem se spoustu toho dozvedela z knihy Prirozeny porod od francouzkeho porodnika Michela Odenta, maji ji v knihkupectvi Portal. Moc me to i meho muze ovlivnilo.
Jinak si myslim, ze porod a cele tehotenstvi je ovlivneno a to silne myslenim matky. To znamena, ze nejhorsi je se bat porodu, to si clovek akorat privolava problemy. Neni to jednoduche rodit, ale da se to dobre zvladnout pokud se clovek pevne rozhodne, ze to dobre probehne. I ja spatne zvladam bolest a slo to, teda za vydatne psychicke pomoci meho muze.
Jinak porod v CAPu stoji 1000 kc.
Miminko Ti daji hned na bricho. Anestezii se predpoklada, ze nebudes potrebovat, protoze rodis aktivne a prirozene.
Nadstandart je tam za 500kc za den a i nejaky drazsi. Ja jsem byla na tom za 500. Luxus spociva jen v tom, ze je clovek sam na pokoji a ma pro sebe svou koupelnu a je tam cb televize. Ale jestli jses u pojistovny 207, zaplati to za Tebe (5 dni po porodu ).
Jestli se chces jeste na neco zeptat je mozne psat i primo mne na email.
Mej se hezky Anna
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
CAP v prosinci 2000 Anna, dcera 3 roky, syn 1 mesic 11.1.2001 21:5
*Re: CAP v prosinci 2000 Jitka Soukupová 16.1.2001 0:29
**Re: CAP v prosinci 2000 Anna Krskova 18.1.2001 21:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.