| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

18.1.2001 1:08:08 Cyril (16 let)

TEDA!!

Teda mně se pokémon hnusí, je to hnusný, vypatlaný, nedomyšlený, je v tom násilí a žádná tvůrčí činost, futrt jenom někdo někoho zabíjí, chrání a tak, a jinak, že někdo dá jako kometář k tomuto tématu "pokémon" to že je to pro malí, a je mu 14, nezdá se mi to jako moc inteligentní, asi si ten kluk myslí že už je velkej, já sám si myslim že člověk dopěje až tak ve 25letech (průměrně), to je můj názor, a to znamená že si sám osobě nemyslím že sem nějak dospělí, ale pochybuji že k dospění napomůže nějakej utrhlej potrhlej seryál POKÉMON, je to fakt BLBOST, no nic, to je můj názor, S pozdravem Cyril (toho emailu si nevšímejte, je to jenom jen tak)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
TEDA!! Cyril (16 let) 18.1.2001 1:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.