| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

17.1.2001 17:11:59 Monika, 24, zatím bez mimi

Re: Hormonální léčba

Ahoj Květo,
myslím, že nejsem zdaleka jediná, která se potýká se stejným problémem jako ty. Po 7 letém užívání hormonální antikoncepce jsem zjistila, že moje cykly jsou anovulační. Byla jsem na rentgenu vaječníků (průchodnost) a dělohy, manžel byl na spermiogramu a vše dopadlo na jedničku. Od paní doktorky jsem dostala předpis na Clostylbeghyt (dávka na 2 měsíce), ale bohužel mi nepomohl. Ani jsem se nemohla divit, protože mi byla při pravidelné kontrole na endokrinologii zjištěna snížená činnost štítné žlázy, což (jak jsem zjistila) může být jeden z hlavích důvodu, proč se oplodnění nedaří. Možná by stálo za to, aby si ty, které stále hledají důvod, proč nemohou přijít do jiného stavu zašly na krevní testy, ke zjištění správné činnosti štítné žlázy. Mimochodem má gynekoložka mě chtěla na endokrinologii poslat hned, jak zjistila, že nemůžu otěhotnět. Když jsem jí oznámila, že tam docházím na pravidelné kontroly a beru léky, přestala se o tento problém zajímat s tím, že jsem po této stránce v pořádku. Byla jen moje chyba, že jsem čekala až na další termín kontroly na endokrinologii, který byl až po 8 měsících. Možná bych už teď byla těhotná... M.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hormonální léčba Květa 17.1.2001 16:19
*Re: Hormonální léčba Monika, 24, zatím bez mimi 17.1.2001 17:11
**Re: Hormonální léčba + pro Soňu Květa, 24 let 21.1.2001 10:56
***hormonální léčba - dotaz Agnes 26.8.2005 9:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.