| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Ublinkávání

Maminky,

moc Vás prosím o odpověď na otázku, kdy Vaše děti přestaly ublinkávat. Já to u syna vůbec neznám, usínal vždy při kojení, vůbec si nepotřeboval odříhnout - to bylo prakticky po celou dobu, kdy jsem ho kojila (přes 1 rok).

Ale dceruška je úplně jiná. Kojit chodíme prakticky pouze do kuchyně (přes den), neboť tam se dá podlaha v pohodě setřít na rozdíl od koberců -)))
V noci převlíkám ji i sebe nejméně 1x spíše až tak 3x i když ji neustále podkládám látkovými plenkami - už mám pocit, že je snad budu muset dokoupit-)))
Připádá mi, že to snad ani nemůže tolik vypít, co vyblinká. Prostě ona si odříhne+ublinkne a to klidně i 2x za sebou -to blinká na tu podlahu či na mé rameno, pak si třeba myslím, že už je to všechno, položím ji, ale ono ne, a jdu ji přvlékat.

Jinak přibírá hezky, lékařka mi říkala, že se to upraví, ale kdy?

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ublinkávání Milada, dcera 2 měsíce, syn 5 let 17.1.2001 8:34
*Re: Ublinkávání Milka, Kristýnka 11 m 17.1.2001 11:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.