| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

16.1.2001 11:51:02 Míša, syn skoro 4

Re: náušničky

Uši jsem si pro náušnice nechala píchnout až v 18 letech, takže si to velmi dobře pamatuju. Nebolí to víc, než jakékoli jiné píchnutí jehlou (třeba při odběru krve).
Jako malou mě trápilo, že nášnice nemám (byla jsem z holek ve třídě jediná), takže mít dceru, asi bych jí uši píchnout dala. Možná bych ale počkala, až do toho bude moct mluvit sama. U svých kamarádek, kterým píchali uši v miminkovském věku, jsem si totiž všimla, že mají dírky leckdy dost "šišatě" (moc nahoře, nebo naopak dole, vzadu apod.) a přičítám to tomu, že na malinkém oušku se asi hůř strefuje střed. Pětiletá slečna už má uši přece jen větší a když náušnice chce, je pro krásu ochotná "trpět".
Naše dětská paní doktorka jinak holčičkám uši sice taky píchá až po třetím měsíci, ale radši dřív, než začnou lézt, protože se tak ouška při hojení snáz udrží v naprosté čistotě.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
náušničky Jitka, 2měsíční holčička 15.1.2001 22:41
*mléko - malé balení??? Marcela + Van 8 měs. 16.1.2001 7:47
**Re: mléko - malé balení??? Monika(Michalka 1rok, Vojta 4 roky) 16.1.2001 14:11
**Re: mléko - malé balení??? Sasa 17.1.2001 2:55
*Re: náušničky Monika (Michalka 1 rok, Vojta 4 roky) 16.1.2001 10:54
**Re: náušničky Míša, syn skoro 4 16.1.2001 11:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.