| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

14.1.2001 22:17:53 Markéta, Anička 3 měsíce

Re: Novější zkušenosti - porodnice a předporodní kurzy?

Jano, děkuji za potvrzení mé zkušenosti. Já jsem absolvovala předporodní kurz a měla jsem poctivě sepsaný předporodní plán. Jenže pak jsem nevěděla, komu ho mám vlastně dát (přijímal mě mladý pan doktor a asi jsem se i trochu styděla nebo co ;-) ). A vlastně stejně se nám při druhé době porodní už věnovali úplně jiní lidé, takže kdo ví, jestli by si můj plán předali.
Nicnémě do Bohunic jsem odhodlána jít rodit znovu (ono totiž v Brně není moc na výběr - Polní nemá pověst nic moc, sama můžu potvrdit ze zkušeností a názory na Obilňák jsou různé). Tentokrát už určitě nebudu muset přesvědčovat manžela, aby šel se mnou - už chápe, k čemu je tam ne dobrý, ale NUTNÝ a určitě už mě bude jinak "hlídat".
Přeji krásné těhotenství a jenom samé dobré zkušenosti s doktory!

Markéta
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: Novější zkušenosti - porodnice a pře... Markéta, Anička 3 měsíce 7.1.2001 20:54
*Re: Novější zkušenosti - porodnice a p... Jana, Týnka 1a1/2 roku, 14. týden těhotná 9.1.2001 23:12
**Re: Novější zkušenosti - porodnice a... Markéta, Anička 3 měsíce 14.1.2001 22:17
***Re: Novější zkušenosti - porodnice... Jana, Týnka 17 měsíců 15.1.2001 22:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.