| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dětské zlozvyky

8.10.2010 18:42:53 Hanule + 2

Syn se opičí po kamarádovi

Možná máte zkušenost, syn 4r. má kamaráda cca 2 roky jsou nejlepší přátelé a bohužel můj syn naprosto kopíruje chování svého přítele. Naprosto ve všem ( chování a hlavně mluva )ale nejvíc mě dopaluje že napodobuje i jeho styl mluvi a ráčkování. Syn umí mluvit velice dobře, ale prostě schválně ráčkuje i tam kde žádné r není, a občas mi přijde že to dělá už automaticky.Nejdříve jsem jej opravovala, pak vysvětlovala, a vysvětlovala, asi milionkrat jenže žádná změna a tak jsem přistoupila k horšímu kroku, předem jsem jej na to upozornila že kdykoliv jej uslyším mluvit jako jeho přítel, plácnu jej přes pusu. Nepomohlo. Vzdala jsem to. Myslíte že to přejde ? že pochopí, nebo z toho vyroste ? Mimochodem, chodí spolu do školky. Syn je prostě "závislák" na svém příteli. Z druhé strany takové pouto není, spíš jen dobré kamarádství.
Díky za názory a omlouvám se pokud to neptří přímo do zlozvyků.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Syn se opičí po kamarádovi Hanule + 2 8.10.2010 18:42
*Re: Když se "opičí " po kama... Myki 8.10.2010 18:54
*Re: Když se "opičí " po kama... Jana, 2/07+10/08+5/11 8.10.2010 19:51
*Re: Syn se opičí po kamarádovi mmmoravankaaa 8.10.2010 21:3
**Re: Syn se opičí po kamarádovi Hanule + 2 8.10.2010 21:56
***Re: Syn se opičí po kamarádovi Markéta s párkem 17.2.2011 12:30
*Re: Syn se opičí po kamarádovi SonkaN 9.10.2010 0:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.