| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

CAP v prosinci 2000

Mile maminky,
kdyz jsem byla tehotna marne jsem hledala nejakou zpravu o porodu v CAPu po odchodu puvodniho personalu.
Rozhodla jsem se, ze urcite napisu, jak jsem tam porodila.
Byla jsem predem hospitalizovana kvuli prenaseni a nedostatku plodove vody. Predem jsem se nekolikrat byla podivat na porodnim sale i v CAPU a vsude byl velice vstricny pristup a ochota.
Na predporodnim kursu jsem byla jen jednou, nemela jsem moc casu a navic jsem rodila podruhe.
Vetsinu 1. doby porodni jsem stravila na placenem pokoji na oddeleni s mym muzem. V CAPu se mnou pak byla porodni asistentka Ivana Rychtarikova . Nechali me at si delam, co chci. Popochazela jsem, tlacila na ctyrech, s oporou meho manzela a nakonec jsem se usadila na porodni stolicce, kde jsem porodila. Bylo to o hodne lepsi nez minule v leze na zadech v Podoli. Moc mi pomohlo povzbuzovani od asistentky i potom od lekare. Nas syn nas neopustil ani na chvilku. Vse se odehravalo v poloseru a klidne atmosfere v utulnem pokoji.
Musim pochvalit i sestry na oddeleni sestinedeli, take mi poskytly podporu, kterou jsem potrebovala pred porodem.
Moc se tesim na odpovedi a reakce.

Anna K.







Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
CAP v prosinci 2000 Anna, dcera 3 roky, syn 1 mesic 11.1.2001 21:5
*Re: CAP v prosinci 2000 Jitka Soukupová 16.1.2001 0:29
**Re: CAP v prosinci 2000 Anna Krskova 18.1.2001 21:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.