| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Cheb

7.9.2010 12:51:49 Praha

Mariánské Lázně - Chválíme psychiatra

Ocitla jsem se na dně během posledních týdnů. Přišla jsem o rodinu, a zůstala sama. Horečňatě jsem pátrala kdo mi pomůže. A internet mne otevřel cestu k mému zachránci doktoru Fremlovi. Podrobně mne vyslechl v tentýž den kdy jsem ho zavolala, nemusela jsem vůbec čekat, což zapůsobilo jako první krok k mé naděje. Ve chvílích,plných obav o život umí bezva uklidnit. Pak jeho přístup a nabídka léčení, která se mi zamlouvala.Věnoval mi opravdu hodně ze svého času,aby mne z toho všeho dostal.Mohu říci,že je obravdoví odborník,pomohl mi se vyrovnat se situací pro mne dost těžkou po stránce tělesné i psychické. Jsem mu moc vděčná. Dnes už i moje nová rodina. Kdo potřebujete pomoc a nejste i místní neváhejte si ho vyhledat. Objednává ale na čas.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Mariánské Lázně - Chválíme psychiatra Praha 7.9.2010 12:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.