| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

25.1.2000 6:48:05 Stáňa, synové 11 a 15 let

Re: Jsem sama na dospívající dcery

Nebuď z toho smutná. Opravdu je to všude skoro stejné. Teď myslím to učení a plnění povinností. My jsme úplná rodina, i když někdy manžela v té rodině postrádám, jako by tam nebyl. Dělám to samé co Ty, stále je pobízím k učení, honím k úkolům, kontroluji, co mají mít. Je fakt, že zatím to není nejhorší, ale je to únavné. Někde jsem slyšela, že se to nemá, ale podle mě oni zatím nemají ještě rozum a nechat je, aby si dělali, co chtějí, je škoda. Když chci pomoci s nějakou prací, taky se jim nechce. A tatínek občas přinese něco ze sportu nebo je vezme na bruslení a taky slízne smetanu, protože je do ničeho nenutí a nehoní. Tak vidíš a to jsme úplná rodina. Tvoji pozici Ti vůbec nezávidím, musí to být těžké, ale vydrž, ony na to časem přijdou, kdo to s nimi myslí vážně a kdo si jen tak občas přihřívá polívčičku.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Jsem sama na dospívající dcery Helena, 2 dcery a 1 syn 22.1.2000 21:13
*Re: Jsem sama na dospívající dcery Eva syn 19 dcera už 17 23.1.2000 20:44
**Re: Jsem sama na dospívající dcery Stáňa, synové 11 a 15 let 25.1.2000 6:47
**Re: Jsem sama na dospívající dcery Stáňa, synové 11 a 15 let 25.1.2000 6:48
*Re: Jsem sama na dospívající dcery Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 25.1.2000 8:56
*Re: Jsem sama na dospívající dcery Jarka; syn 17, tři dcery (14, 16,19) 5.2.2001 20:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.