| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vícejazyčné rodiny

26.7.2010 21:53:28 Anni&Annika

Re: Nastup tretaka do ceske skoly po mezinarodni anglicke skole v zahranici

zazila jsem, neni to nic jednoducheho, preji pevne nervy a jedna rada....v prvni tride se na cestinu cely rok vyprdni a zacni az tak 2mesicem pred koncem skoly, az bude mit druhou rec vzitou ctenim i pismem....ony se ty potvurky posmenka vyslovuji jinak nez v cechach a pak by ti mohla cist sice cesky, lec p by nebylo p ale ph a ona by chudinka nemusela rozumet, co vlastne cte....viz ma starsi....phthaaaak....mama, co to je? Ptak milacku. Mysliveec /nemecke e, podobajici se i/...mama, co to je? Myslivec milacku.....aha....
takze jsem pockala, az bude mit nemcinu v hlave, vyprdla se na cestinu a 2 mesice pred koncem skolniho roku jsem se na to s ni vrhla...bylo to tezke, ale zvladala to v cechach pri rozdilovych zkouskach za 1.
Ale stejne....navrat 3ti trida....dodnes ma s psanou cestinou problemy, ac dela vejsku....nekdy dokaze napsat tolik hrubek, az je mi z toho uzko~e~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Nástup třeťáka do české školy po mezinár... Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 26.7.2010 21:34
*Re: Nastup tretaka do ceske skoly po m... Anni&Annika 26.7.2010 21:53
*Re: Nástup třeťáka do české školy po m... zora 27.7.2010 0:1
*Re: Nástup třeťáka do české školy po m... sally 27.7.2010 3:14
**Re: Nástup třeťáka do české školy po... Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 27.7.2010 7:41
***Re: Nástup třeťáka do české školy ... sally 27.7.2010 17:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.