| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Otec u porodu

6.1.2001 17:04:49 Pavlína 26. Ondra 5 týdnů

Re: Být či nebýt...u toho?

Ahoj Lenko, rodit budeš ty a nikoliv tvůj partnet. Takže záleží pouze no TOBĚ, jestli ho u porodu chceš nebo ne. Zaráží mě jeho postoj, jestli si myslí že budete omezovat jeho osobní svobodu, a proto se staví jednou za měsíc, určitě bych uvažovala nejen o tom, že u porodu ho jednoznačně nechci, ale zároveň bych ho vykázala ze svého života. K čemu by měla mít tvoje dcera/syn v rodném listě uvedeno jeho jméno? Proč by měl/a čekat až tatínek milostivě zaklepe na dveře, že se jde podívat na své dítko? Nebude vám to vadit, až si (pokud) najdete jiného muže, který bude chtít být tvojí oporou a dítěti tatínkem na celý úvazek? Je to asi sobec, který si představuje, že mimčo je hračka. Ať se rozhodneš tak nebo tak snaž se myslet pozitivně, protože to mrně cítí všechno s tebou.Přeju ti hezký a klidný zbytek těhotenství.
Jestli chceš, ozvi ne můj e-mail.
Pavlína

P.S.: Hlavně si dej pozor, jaké dáš dítku příjmení. Mám kamarádku, která doplatila na větu, miluju tě a než půjde malý do školy vezmeme se, partner pak prohlásil, že takhle si to nepředstavoval, že na dítě má ještě čas, odstěhoval se a vůbec se nestará. Kámoška se před 3 lety vdala a manžel chtěl její dítě adoptovat, bohužel najednou se v bývalém partnerovi něco probudilo - ješitnost - a nesvolil ke změně jména ani adopci. Nadále se nestará, ale strpčuje jim to život.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Být či nebýt...u toho? Pavlína 26. Ondra 5 týdnů 6.1.2001 17:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.