| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti v nemocnici

6.1.2001 4:57:16 hela, 3 rocny syn

nemocnica

neviem,ci moj nazor bude nieco platny do tejto diskusie, lebo nezijem v cechach, budem preto strucna. mam skusenosti s hospitalizaciami mojho syna; az na jedinu vynimku to bolo maximalne frustrujuce. prvy krat ho prebrala placuceho sestricka, nedovolila mu nechat si ani oblubene auticko, ani oblubene tricko, naopak pani doktorka bola mila a usmievava, vsetky otazky ochotne zodpovedala, pri prepusteni s nou andrejko dokonca zartoval...druhy pripad:sestricka ochotna a mila, auticko nam povolila, aj to tricko, bez ktoreho sa nezaobideme, naopak pani doktorka nevludna, sfukla ma z vysky svojej dolezitosti, ked som si dovolila rusit ju a pytat od nej informacie(ani mi ich neposkytla).viem,ze zamestanci sa obrnuju proti detskej bolesti, s ktorou sa denne stretavaju, ale lahostajnost ich lepsimi lekarmi a ani ludmi neurobi.
myslim si, ze ak sa niekedy ma nieco menit, nech je jednoznacne povolene matkam ostat v nemocnici s dietatom, aj keby si mali platit za postel a jedlo. dosledky takejto odlucenosti ostavaju na detskej dusicke dlho, velmi dlho.
p.s.jedenkrat som bola hospitalizovana spolu so synom a bolo to dobre, maly spinkal v mojej posteli, sestricky boli fajn, telefon som mala pri posteli, teda bol informovany aj manzel; v takej pohode sa syncek uzdravil raz dva.
vsetkym prajem vela zdravia, hela
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
nemocnica hela, 3 rocny syn 6.1.2001 4:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.