| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2007

21.6.2010 17:27:32 Gerberka1

Re: 2měsíce

Ahoj holky,

LUSLI - Terezka je nááádherná!~s~ A tak krásný lehátko má, pěkná vlasatá panenka a myslím, že pěkně přibírá, viď? Tak ať se vám daří~R^

MODRÁČKU - jasně, to máš fajn, že sis ten čtvrtý rok prodloužila a můžeš si přivydělávat....neplánuješ ještě sourozenečka ke Kačence, aby jí nebylo smutno?~;)

LENI - úplně to chápu s chováním Lukáška. U nás to bylo zase to věčné nekonečné stavění věcí (jakýchkoliv) do nekonečných řad, oblečení ani nevadilo, na ty procházky jakoby "stejné" si taky potrpěl (ale ne že by se tloukl, když jsme někam zahnuli nebo jeli př. do města), neměl zájem cokoliv nového se učit (pití z hrnku, oblékání, chůze do schodů - všechno byl problém se naučit), ale největší příznak byly takové ty kývavé pohyby - to dělal hodiny a hodiny....vůbec jsem to nechápala. On - když se "zapomene" - tak to dělá někdy i teď, ale v minimální míře...ALe to, že se Lukášek mazlí, pusinkuje apod. - tak to je banaopak v pořádku, autisté to rádi nemají - můj starší syn nebyl nikdy takový ten typický dětský umazlenec a že by pusinkoval - to taky ne....nevím. Znovu se omlouvám, že to píšu tak polopatě, taky v tom nejsem žádný odborník, jenom že jsme s tím taky bojovali a bojujeme vlastně dodnes, když máme v říjnu jít do toho spec. pedag. centra.....

Držím moc palce, abyste s Lukáškem zvládli tu velkou změnu - že jdeš do práce, vlastně už příští týden. Tuším jsi psala, že přes prázdniny bude hlídat babička a od září půjde do školky?? Už víš, kdy jdete na nějaké to vyšetření? Myslím na vás....~R^

Já to mám potvrzené v práci od toho 1.9., jenom mě mrzí, že jsem se nedomluvila například až od 15.9., protože minulý týden byla schůzka ve školce a ředitelka vyloženě žádala rodiče těch nových tříleťáků, aby je nenechávali ze začátku (ovšem to je individuální - pro někoho je "začátek" třeba měsíc, než si zvykne....) na celý den, ale jen do oběda. Mno, tak nevím - my Bédíka nebudeme dávat - ale opravdu jen prvních pár dní - na celý den, to si vezme manžel dovolenou, ale nemůžeme tak dlouho, pak holt bude muset bývat až do těch tří po spaní, kdy ho budeme vyzvedávat....no nevím, třeba u některých rodičů to nejde, nemají ani babičky....snad to nějak zvládneme.

Inuška do toho tenkrát skočil rovnýma nohama - od prvního dne (a to bylo zrovna pondělí - čili hned celý týden byl před náma) tam byl na celý den (myslím tím od cca 6.45 do 15 hodin), prostě jsme to jinak udělat nemohli....~a~
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Děkuji Léňa, Miky04+Luky07 17.6.2010 15:51
*2měsíce luslik+Niki07/07+ Terí04/10 21.6.2010 17:9
**Re: 2měsíce Gerberka1 21.6.2010 17:27
***Re: 2měsíce Léňa, Miky04+Luky07 24.6.2010 23:2
****Re: 2měsíce Kačky a // 12.7.2010 10:49
*****Re: 2měsíce Kačky a // 12.7.2010 10:51
******Re: 2měsíce RomčaF 1.9.2010 10:51
*******Re: 2měsíce Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 4.9.2010 14:2
*******Re: 2měsíce Marcela/Sonja07/07/Adam10/09 4.9.2010 14:4
********Re: 2měsíce Gerberka1 15.9.2010 18:24
**Re: 2měsíce Léňa, Miky04+Luky07 24.6.2010 22:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.