| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

3.1.2001 19:42:45 Iva, Klárka 5m

Re: Detska kozmetika

Je to tak, já jsem to o Johnson kosmetice taky slyšela (že je nevhodná, kromě dvou přípravků, na kterých je výslovně napsáno, že jsou pro alergické děti, které ale zároveň nikde v lékárně neměli, o drogerii nemluvím). Když jsem sháněla ty dva přípravky (už nevím přesně, o co šlo, myslím koupel a nějaký krém), sama lékárnice říkala, že by na novorozence Johnsona nedávala.
Naopak v porodnici byl, ale tam měli v podstatě jenom olejíček a cmrndli vám do vaničky trochu šamponu, žádné krémy nebo tak tam neměli a když to člověk chtěl, musel si donést svoje. (což neberte jako stížnost, sama jsem se přesvšědčila, že čím míň malou patlám krémem, tí je to lepší, takže ji nemažu do plenky vůbec, jen ji nechám vyvětrat, a nikdy žádné potíže neměla, naopak, když jsem krém používala, měla potničky).

Doporučuje se kosmetika Sebamed, v lékárně by určitě poradili i jiné možnosti.
Ale vážně toho moc nepotřebujete, mýdlem se dítě stejně nemá mýt, ideálně ani "koupelí" nebo šamponem (vyzkoušeno - doporučuju), spíš mít jenom v záloze hojivý krém "kdyby něco".
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Detska kozmetika Lucia, 29 tyzden 3.1.2001 16:37
*Re: Detska kozmetika Iva, Klárka 5m 3.1.2001 19:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.