| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

18.12.2000 19:47:23 Eva, 33. týden

Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Praze

Chodím cvičit a plavat do agentury Pomad (Praha 2). Hodina plavání 130,- (bazén TJ Sokol Vinohrady), hodina cvičení 150,-.
Infekci v bazénu jsem zatím nechytila, přestože na ně docela trpím. Někdo proti tomu doporučuje tampón, ale jsou na to rozdílné názory - já ho na radu svého gynekologa nenosím.
Je pravda, že uklouznutí se bojím, s čím dál větším bříškem se cítím stále nějak "nejistější". Doporučuju, jak to nosí spousta maminek, nějaké neklouzavé "bazénové pantofle" - já ještě nebyla schopná si je koupit. Slyšela jsem, že na "normálním" veřejném plavání mají některé maminky potíže s lidmi, kteří na ně civí, co že si to jako dovolují ukazovat se s břichem. Na to bych se asi vykašlala, ale je na druhou stranu příjemné chodit mezi samé "břichaté" slečny a paní, sem tam dát řeč o miminku a tak... Na speciálním plavání pro těhotné Ti taky nikdo neskočí na hlavu, a není to (alespoň v Pomadu) jen plavání, ale z poloviny speciální cvičení ve vodě, na bříško, dýchání, nohy atd.
Ať se vám oběma daří, Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Plavání a cvičení pro těhotné v Praze Jana a Schovanka, 11. týden, 27 let 18.12.2000 11:3
*Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Pr... Andrea, 25 týden 18.12.2000 14:45
*Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Pr... Jana, dva synové(11,2) 18.12.2000 17:19
*Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Pr... Eva, 33. týden 18.12.2000 19:47
*Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Pr... Nikola, dcera 3 roky, 27. týden 18.12.2000 21:56
*Re: Plavání a cvičení pro těhotné v Pr... Marcela 19.12.2000 8:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.